Inimese teadvus võib hetkega minna kõikjale. Peame püüdma oma teadvust kiiresti arendada ja just „Mina“ saladusi vallates võime õppida Elu saladusi mõjutama. (Mikao Usui)

Kavas jooksvalt:

 

* Energeetilise puhastuse ja korrastuse laager toimub Allikal 6.-7. augustil 2022.

Täpsemalt vaata altpoolt :

Energiatöö laager

Reiki laager.

Valgusteadvus = Rishiteadvus

Lase enda olemuse loomupärasel eredal valgusel tingimusteta särada oma maailmas ... lahkusena, tänuliikusena, kaastundena, armastusena

Energeetilise puhastuse ja korrastuse laager

Energeetilise puhastuse ja korrastuse laager toimub Allikal 6.-7. augustil 2022. Kutsume huvilisi Allikale, Kaagu külas ühisele energeetilisele puhastusele ja korrastusele.

Energiaväljade korrastamine, puhastamine. Protsessis esile tõusvate ühenduste korrastamine ja laiendamine aktiivses töös olevate teadvusväljade ja struktuuridega. Energeetilise korrastumise protsessis teadlik häälestumine uute võimaluste kasutamiseks. Laagrit viivad läbi Karoliise ja Jaan Jääts kõigi kohalolijate aktiivsel osavõtul.

Kogunemine laupäeva hommikul kuni kella 12-ni. Laager alustab tööd laupäeval kell 12 ühise häälestumisega ja lõpetab pühapäeval kell 16...17.

Laupäeval teeme kaks protsessi ja õhtul lõkketuld koos Agni Hotri puhastusega päikeseloojangul.

Pühapäeval peale hommikusööki, kui ilm vähegi lubab, teeme ühise väljasõiduprotsessi looduslikus väekohas.

Ööbimine on telkides ja piiratud arvul on kohti ka katuse all suvemajas. Kaasa matt, magamiskott, sääsetõrjet, pesemis- ja ujumisvahendid.

Osalemisel annetus 150 eurot. Registreeruda laagrisse saab alloleval vormil, e-postiga: jaanjaats@gmail.com või telefonil 5092251

 
 
 
 
 
 
 

Teadliku hingamise koolitus

Jälgida, kuidas Elu Energia liigub sinu enda kehas ja meeles, tundub väga maagiline, müstiline ja imeline.

Teadlik energia hingamine on oskus samaaegselt õhu hingamisega teadvustada energia hingamist ja märgata sellest johtuvat toimet endal. See on kunst õppida hingamist vahetult Hingusest Enesest. See on üks väärtuslikumaid enesetervendamise oskusi, mida inimene saab õppida.

Haigusilmingud näitavad pingete olemasolu. Meil ei saa olla haigust ja lõdvestust samal hetkel samas kohas. Iga hingetõmme loob lõdvestumist. Lõdvestus on ülim tervendaja. Teadlik energia hingamine on üks loomulikumaid tervendamise oskusi üldse. See oskus sisaldab sisse- ja väljahingamise ühtesulamist intuitiivselt leebes lõdvestunud rütmis, mis küllastab keha Elu Energiaga.

Ma ei lakka kunagi hämmastumast sellest imest, kuidas Elu Hingus kogu meie olemasolu jooksul kõiki meie kehasid  toidab ja läbi elu kannab.

Teadlik hingamine on väga tähtis vaimne töö, kuhu kuulub sari energia teadliku, intuitiivse hingamise tsüklit, mis annavad inimestele rohkem tervist, õnne, edukust ja meelerahu.

Teadliku hingamise koolitus toimub 7.05.2022 kella 11-15 Tallinnas Pesa saalis aadressil Pärnu mnt 102 korpus B esimesel korrusel. Tasu 60 eurot. Oled oodatud osalema.

Registreeruge alloleval vormil

Reiki II astme koolitus Tartus

Reiki teise astme, Okuden kursus toimub 23-24 aprillil  aadressil Tartu, Narva mnt. 86-2 . Tegemist punase puumajaga Narva mnt. ja Staadioni tänava nurgal. Krt.2 on eraldi sissepääs hoovist (Staadioni tänavalt sisse).

Laupäeval 23.04. on koolitus kella 10 - 14 .  Okuden - sisemised teadmised ehk Reiki õpetuse esoteeriline sisu.

Pühapäeval, 24.04. kestab koolitus kella 10 - 16 Reiki laiendatud arsenaliga tutvumine praktiline kasutuselevõtt.

Koolitus sobib kõigile, kes on reiki esimest astet  või järgmiseid astmeid õppinud mistahes reiki koolkonnas - Reiki olemus on üks.

Programm: Teadlik olemine endast ja enda reaalsuses toimuvast. Selle tähtsus. Vastandite aktsepteerimine ja integreerimine - esimene samm terviku mõistmise teel. Ühesuse kontseptsioon, mis võimaldab sügavamalt tunnetada 'kaugtervendamise' olemust . 'Kaugtervendamise' meetod ja selle rakendamine oma reaalsuse korrastamiseks. Harjutused ja abivahendid keskendumisvõime ja energiataju suurendamiseks. Õpitu teadlik kasutamine võimaldab: Leida tasakaalu igapäevases elus. Kogeda sisemist rahu/kindlust igas olukorras. Aru saada enda ühendusest inimeste, kohtade, looduse ja sündmustega sind ümbritsevas maailmas. Hakata vabanema oma hirmudest ja ärritusest/vihast/pahameelest. Edeneda sügavuti oma vaimsel teel. Abistada teisi asjatundlikult. Registreeruda saab alloleval vormil, e-postiga: jaanjaats@hotmail.com või telefonil 5092251 Tasu osalemisel 150 eurot

Vaata ka Reiki kool ja Tegevused

REIKI SHODEN (esimese astme) koolitus TARTUS

  Reiki esimese astme koolitus toimub  5. ja 6. veebruaril kella 10-17 aadressil Tartu, Narva mnt. 86-2 . Tegemist punase puumajaga Narva mnt. ja Staadioni tänava nurgal. Krt.2 on eraldi sissepääs hoovist (Staadioni tänavalt sisse), trepi alt. Autod saab parkida Staadioni tänavale.

Esimesel astmel õpime tundma ja praktiseerima Reiki süsteemi, mis koosneb viiest osast:

1. Meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi.

2. Mediteerimine

3. Harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks

4. Enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine

5. Reiju

Mikao Usui on öelnud, et selle süsteemi rakendamine on "Salapärane viis õnne enda ellu toomiseks ja vaimne ravim kõigile keha ja meele haigustele." Osalemisel annetus 150 eurot

Registreeruda saab kas e-postiga: jaanjaats@gmail.com või telefonil 5092251 või alloleval vormil.

Reiki Okuden taseme õpe Tallinnas

Reiki teise astme, Okuden kursus toimub 15. ja 16. jaanuaril Tallinnas Pesas, Mere toas aadressil Pärnu mnt. 102 korpus B . Laupäeval kella 11-16 ja Pühapäeval kella 9-14.

Programm: Teadlik olemine endast ja enda reaalsuses toimuvast. Selle tähtsus. Vastandite aktsepteerimine ja integreerimine - esimene samm terviku mõistmise teel. Ühesuse kontseptsioon, mis võimaldab sügavamalt tunnetada 'kaugtervendamise' olemust . 'Kaugtervendamise' meetod ja selle rakendamine oma reaalsuse korrastamiseks. Harjutused ja abivahendid keskendumisvõime ja energiataju suurendamiseks. Õpitu teadlik kasutamine võimaldab: Leida tasakaalu igapäevases elus. Kogeda sisemist rahu/kindlust igas olukorras. Aru saada enda ühendusest inimeste, kohtade, looduse ja sündmustega sind ümbritsevas maailmas. Hakata vabanema oma hirmudest ja ärritusest/vihast/pahameelest. Edeneda sügavuti oma vaimsel teel. Abistada teisi asjatundlikult. Registreeruda saab alloleval vormil, e-postiga: jaanjaats@hotmail.com või telefonil 5092251 Tasu osalemisel 150 eurot Vaata ka Reiki kool ja Tegevused

Reiki meistriõpe

Reiki meistriõppe, Shinpiden koolitus toimub Tallinnas Pesas Metsa toas 18. ja 19. detsembril 2021.a. Kursus kestab laupäeval kella 11-18  ja pühapäeval 10-15 . Meistriõppe koolitusel käsitleme Mikao Usui Reiki esoteerilise pärandi olemust ja üksikasju. Õpime sügavuti tundma Reiki esoteerilise filosoofia põhimõtteid, süveneme Usui Shinpiden Valgusõpetuse olemusse, mis on kätketud meistriteadvuse olemust peegeldavasse Dai-ko-mio mõistesse. Samuti õpime tegema Reijut nii endale, kui teistele (kaks erinevat praktikat). Vaatleme laiemalt Reiki Süsteemi viit osa ja nende mõju meie teadvuse arengule ning selgitame Reiki Süsteemi Praktiseerimise aspekte ja tähtsust meie igapäeva elus.Tasu meistrikoolituse  eest on 250 €  Registreeruda saab kas all oleval vormil, e-postiga: jaanjaats@gmail.com või telefonil 5092251

Usui Mikao

 
 
 
 
 

Reiki teise astme koolitus Tartus

Reiki teise astme, Okuden kursus toimub 27. ja 28. novembril aadressil Tartu, Narva mnt. 86-2 . Tegemist punase puumajaga Narva mnt. ja Staadioni tänava nurgal. Krt.2 on eraldi sissepääs hoovist (Staadioni tänavalt sisse), trepi alt. Autod saab parkida Staadioni tänavale.

Laupäeval kella 10-17 ja Pühapäeval kella 10-15

Programm:

Teadlik olemine endast ja enda reaalsuses toimuvast. Selle tähtsus.

Vastandite aktsepteerimine ja integreerimine - esimene samm terviku mõistmise teel.

Ühesuse kontseptsioon, mis võimaldab sügavamalt tunnetada 'kaugtervendamise' olemust .

'Kaugtervendamise' meetod ja selle rakendamine oma reaalsuse korrastamiseks.

Harjutused ja abivahendid keskendumisvõime ja energiataju suurendamiseks.

Õpitu teadlik kasutamine võimaldab:

Leida tasakaalu igapäevases elus. Kogeda sisemist rahu/kindlust igas olukorras.

Aru saada enda ühendusest inimeste, kohtade, looduse ja sündmustega sind ümbritsevas maailmas.

Hakata vabanema oma hirmudest ja ärritusest/vihast/pahameelest. Edeneda sügavuti oma vaimsel teel. Abistada teisi asjatundlikult.

Registreeruda saab  alloleval vormil, e-postiga: jaanjaats@hotmail.com või telefonil 5092251

Tasu osalemisel 150 eurot

Vaata ka Reiki kool ja Tegevused

REIKI SHODEN (esimese astme) koolitus TARTUS

Reiki esimese astme koolitus toimub 26. ja 27.  juunil 2021 kella 10-17 aadressil Tartu, Narva mnt. 86-2 . Tegemist punase puumajaga Narva mnt. ja Staadioni tänava nurgal. Krt.2 on eraldi sissepääs hoovist (Staadioni tänavalt sisse), trepi alt. Autod saab parkida Staadioni tänavale.

Esimesel astmel õpime tundma ja praktiseerima Reiki süsteemi,

mis koosneb viiest osast:

1. Meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi.

2. Mediteerimine

3. Harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks

4. Enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine

5. Reiju

Mikao Usui on öelnud, et selle süsteemi rakendamine on "Salapärane viis õnne enda ellu toomiseks ja vaimne ravim kõigile keha ja meele haigustele." Osalemisel annetus 150 eurot

Registreeruda saab kas e-postiga: jaanjaats@gmail.com või telefonil 5092251 või alloleval vormil.

Reiki esimese astme koolitus Tallinnas

  Reiki esimese astme koolitus toimub 5. ja 6. juunil 2021 Tallinnas, Pesas, Mere toas. Koolitus laupäeval on kella 11 - 19 ja pühapäeval 9 - 15 pühapäeval.

Esimesel astmel õpime tundma ja praktiseerime Reiki süsteemi, mis koosneb viiest osast:

1. Meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi.

2. Mediteerimine

3. Harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks

4. Enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine

5. Reiju

Mikao Usui on öelnud, et selle süsteemi rakendamine on "Salapärane viis õnne enda ellu toomiseks ja vaimne ravim kõigile keha ja meele haigustele." Osalemisel annetus 150 eurot Registreeruda saab kas e-postiga: jaanjaats@gmail.com või telefonil 5092251 või alloleval vormil.

Reiki II koolituspäev ja praktikaõhtu Tartus

REIKI OKUDEN (teise astme) KOOLITUS

Reiki teise astme koolitus toimub laupäeval 23. jaanuaril 2021 kella 10-17 aadressil Tartu, Narva mnt. 86-2 . Tegemist punase puumajaga Narva mnt. ja Staadioni tänava nurgal. Krt.2 on eraldi sissepääs hoovist (Staadioni tänavalt sisse), trepi alt. Tuleb ise sisse tulla.

Autod saab parkida Staadioni tänavale. 

Programm:       

Teadlik olemine endast ja enda reaalsuses toimuvast. Selle tähtsus.

Vastandite aktsepteerimine ja integreerimine - esimene samm terviku mõistmise teel. Ühesuse kontseptsioon, mis võimaldab sügavamalt tunnetada 'kaugtervendamise' olemust . 'Kaugtervendamise' meetod ja selle rakendamine oma reaalsuse korrastamiseks.

Harjutused ja abivahendid keskendumisvõime ja energiataju suurendamiseks.

Õpitu teadlik kasutamine võimaldab: Leida tasakaalu igapäevases elus. Kogeda sisemist rahu/kindlust igas olukorras. Aru saada enda ühendusest inimeste, kohtade, looduse ja sündmustega sind ümbritsevas maailmas. Hakata vabanema oma hirmudest ja ärritusest/vihast/pahameelest. Edeneda sügavuti oma vaimsel teel. Abistada teisi asjatundlikult.

Registreeruda saab kas alloleval vormil, e-postiga: jaanjaats@gmail.com, või telefonil 5092251

______________________________

PRAKTIKAÕHTU

Laupäeval 23. jaanuaril 2021 kella 18-22 toimub Reiki praktikaõhtu aadressil Tartu, Narva mnt. 86-2 .

Tegemist punase puumajaga Narva mnt. ja Staadioni tänava nurgal. Krt.2 on eraldi sissepääs hoovist (Staadioni tänavalt sisse), trepi alt. Tleb ise sisse tulla.

Autod saab parkida Staadioni tänavale.

Registreeruda saab kas alloleval vormil, e-postiga: jaanjaats@hotmail.com või telefonil 5092251

Praktikaõhtul osalemisel vaba annetus.

Reiki koolitus

Pesas 15.&16. jaanuaril

Reiki esimese astme (Shoden) koolitus Tallinnas

Reiki esimese astme koolitus toimub15. ja 16. jaanuaril 2021 Tallinnas Pesas Mere toas kella 10 - 17 mõlemal päeval.

Esimesel astmel õpime tundma ja praktiseerime Reiki süsteemi, mis koosneb viiest osast:

1. Meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi.

2. Mediteerimine

3. Harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks

4. Enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine

5. Reiju

Mikao Usui on öelnud, et selle süsteemi rakendamine on "Salapärane viis õnne enda ellu toomiseks ja vaimne ravim kõigile keha ja meele haigustele."

Osalemisel annetus 150 eurot

Registreeruda saab kas e-postiga: jaanjaats@gmail.com

või telefonil 5092251

või alloleval vormil.

Reiki teise astme koolitus toimub 14. novembril 2020 kell 11-19 Tallinnas, Pesas Pärnu mnt. 102 korpus B, Mere toas 

Reiki Okuden

Reiki teise astme koolitus toimub 14 novembril 2020 Tallinnas "Pesas" aadressil Pärnu mnt 102 korpus B . Koolitus kestab kella 11-19. Programm: Teadlik olemine endast ja enda reaalsuses toimuvast. Selle tähtsus. Vastandite aktsepteerimine ja integreerimine - esimene samm terviku mõistmise teel. Ühesuse kontseptsioon, mis võimaldab sügavamalt tunnetada 'kaugtervendamise' olemust . 'Kaugtervendamise' meetod ja selle rakendamine oma reaalsuse korrastamiseks. Harjutused ja abivahendid keskendumisvõime ja energiataju suurendamiseks. Õpitu teadlik kasutamine võimaldab: Leida tasakaalu igapäevases elus. Kogeda sisemist rahu/kindlust igas olukorras. Aru saada enda ühendusest inimeste, kohtade, looduse ja sündmustega sind ümbritsevas maailmas. Hakata vabanema oma hirmudest ja ärritusest/vihast/pahameelest. Edeneda sügavuti oma vaimsel teel. Abistada teisi asjatundlikult. Osalemisel annetus 150 eurot Registreeruda saab kas

e-postiga: jaanjaats@gmail.com,

telefonil 5092251

pildi all oleval vormil

 
 
 
 
 

 Reiki esimese astme koolitus toimub 26-27 septembril 2020 Pesas, Mere toas aadressil Pärnu mnt. 120 korpus B. Laupäeval 26.09, kella 11-17 Pühapäeval 27.09. kella 10-16:30..

Esimesel astmel õpime tundma ja praktiseerime Reiki süsteemi, mis koosneb viiest osast:

1. Meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi.

2. Mediteerimine

3. Harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks

4. Enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine

5. Reiju

Reiki süsteemile alusepanija, Mikao Usui, on öelnud, et selle süsteemi rakendamine on "Salapärane viis õnne enda ellu toomiseks ja vaimne ravim kõigile keha ja meele haigustele."

Reiki süsteem menutab meile meie ühendatust kõigega, mis on.. See tähendab, et kõik saab kasu, kui Sina kehastad iga eneseväljendusega Usui poolt antud Reiki ettekirjutusi enda reaalsuses - evid tänulikku ja lahket meelt ja lakkad ägestumast ning muretsemast.

Reiki soodustab sügavat lõdvestumist, leevendab stressi ja ärevust, soodustab valu leevendamist, leevendab lihaspingeid, loob keha meele ja hinge harmooniat, kiirendab vigastustest paranemist, annab energiat ja tasakaalustab kogu keha , tugevdab imuunsüsteemi.

Osalemisel annetus 150 eurot.

Registreeruda saab kas e-postiga: jaanjaats@hotmail.com , telefonil 5092251 või alloleval vormil.

Reiki suvelaager Allikal

Reiki laager toimub Kaagu külas Võru vallas 24-26 juulil 2020      Neile, kes huvituvad jaapani tervendamiskunstist, Reikist, tahavad seda praktiseerida või kohapeal tundma õppida, kõik on oodatud !

Reiki Shoden (esimene aste) koolitus Tallinnas

 Reiki esimese astme koolitus toimub  22-23 veebruaril 2020  Pesas, Metsa toas aadressil Pärnu mnt. 120 korpus B.

Laupäeval 22.02, kella 11-17

Pühapäeval 23.02. kella 10-16.

Esimesel astmel õpime tundma ja praktiseerime Reiki süsteemi, mis koosneb viiest osast:

1. Meele häälestamine Reiki õpetuse rajaja Mikao Usui poolt antud ettekirjutuste järgi.

2. Mediteerimine

3. Harjutused keskendumisvõime ja energiatunnetuse suurendamiseks

4. Enda keha ja meele energeetiline puhastamine, korrastamine ja tervendamine

5. Reiju

Reiki süsteemile alusepanija, Mikao Usui, on öelnud, et selle süsteemi rakendamine on "Salapärane viis õnne enda ellu toomiseks ja vaimne ravim kõigile keha ja meele haigustele."

Reiki süsteem menutab meile meie ühendatust kõigega, mis on.. See tähendab, et kõik saab kasu, kui Sina kehastad iga eneseväljendusega Usui poolt antud Reiki ettekirjutusi enda reaalsuses - evid tänulikku ja lahket meelt ja lakkad ägestumast ning muretsemast.

Reiki soodustab sügavat lõdvestumist,

leevendab stressi ja ärevust, 

soodustab valu leevendamist,

leevendab lihaspingeid,

loob keha meele ja hinge harmooniat,

kiirendab vigastustest paranemist,

annab energiat ja tasakaalustab kogu keha ,

tugevdab imuunsüsteemi.

Osalemisel annetus 150 eurot.    Registreeruda saab kas e-postiga: jaanjaats@hotmail.com , telefonil 5092251 või alloleval vormil.